Erkan Polat Yazdı:YALANDAN KİM ÖLMÜŞ DEMEYİN, ÇOK İNSAN ÖLÜYOR !

Read Time:1 Minute, 25 Second

Erkan Polat
Faşistin den, ırkçısına, şovenistinden, sözde liberaline herkes ağız biriliği yapmışçasına emperyalist güçler nakaratını ağızlarından düşürmüyorlar. görende bunlar emperyalizmin tüm kirli oyunlarına karşı koyan ve kapitalizm düşmanları sanır.

Oportünizmle, popülizmle kendi gerçek yüzlerini gizlemekte maharetli bu pisliklerin o emperyalist güçlere gerçekten karşılar mı? Bu yapıların hangi konuda hangi tarihi düzlemde karşı duruş sergilemişlerdir bileniniz var mı ?

Serbest piyasa ekonomisini ve kapitalizmin en vahşi yöntemini yıllarca savunmuş ve ülkemizde uygulamış olan bu mihrakların kimin maşası olduğu açık değil mi? Emperyalizmin yani dış güçlerini finanse eden, palazlayan hangi iç mihraklarla destekliyor ve bu ülkede yasal kurumlarıyla cirit atıyor dersiniz?

Tüm sermaye birikimleri ve teknolojisi kimlerin katkılarıyla bu ülkede kurumsallaştırıldı. ülkemizi emperyalizmin açık pazarına dönüştürenler sol ve sosyalistler mi idi ? uluslar arası ucuz iş gücüne emekçilerimizi ve yoksul halklarımızı kimler pazarladı. zengin yer altı ve yer üstü kaynaklarımızı doğrudan kimler peşkeş çekti?

Her türlü sömürü mekanizmalarını ayakta tuta bilmek için, sömürgeleştirdiğiniz o bölgelerde yaşayan insanların, ”bir dakika durun, ne oluyor aldığınız bu değerlerimizi halkımıza niye bir zenginlik olarak dönmüyor” diyenleri susturmak için sokaklara ölüm timlerini faşist milisleri kim devreye soktu?

İnsanca yaşam erdemliklerini, kültürünü ve tüm zenginliklerine direk kendisi adına sahip çıkan yöre halklarını 19.yüz yıl klasik sömürgeci yöntemlerle susturmak isteyen kimdi ?

Bugün her alandan beylik laflar yapan, aslında emperyalizmin direk ve tek işbirlikçisi olan bu faşist ve gerici mihraklar nasıl anti emperyalist oluyor da, bizler emperyalistlerin maşası oluyormuşuz açıklaya bilen var mı ?

Yalandan kim ölmüş diyorsanız, dönün son 90 yıla şöyle bakın, kimler o yalanlar için yok edilmeye ve öldürülmeye çalışılmış görün. utanmazlar. birde çıkmışlar bizleri emperyalizmin maşaları diyor ! asıl sizler işbirlikçisiniz ! alçaklıklarınızla ve emperyalizmin maşası asıl sizler yok olacaksınız, emperyalizmin gerçek işbirlikçileri !

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .

%d blogcu bunu beğendi: