KORONA KRALIĞI İLE KÜRTLERİN DOSTLUĞU MİTHRA ÇİYAYÎ

Read Time:2 Minute, 51 Second


93FE2873-336A-4738-9076-0BE14CA6029C
MİTHRA ÇİYAYÎ

Sizde biliyorsunuz ki uzun bir süredir Korona virüsü Dünyanın başına bele olmuş. Yüz binlerce insan Korona virüsünden dolayı ölmüş, milyonlarca insanda korona virüsüne yakalanmış durumda. Dünya ekonomisi felç olurken, bütün dünyada ilk defa da olmasa da, bu doğal afete karşı çaresiz kalmış durumda. Gel gelelim ki Korona denen bu virüs Kürtlere dokunmamaktadır. Dokunduğu yerlerde ise genellikle Kürt kökenlilere karşı daha merhametli davranmakta. Çok yaşlı ve çok hasta olanların dışında mevsimlik bir girip gibi Kürtleri yoklayıp geçti. Oda diğer halklara ayıp olmasın diye olacak herhalde. Mevsimlik bir girip gibi esmesine etside bu Kürt düşmanlarının pek hoşuna da gitmedi.

Başta Tecavüz cumhuriyet olmak özere, İran Kunde cumhuriyeti her ne kadar az gelişmiş Korona virüslerini satın alarak İslam’i soslu bir örgüt kurmak istemişse de bunda başarılı olamamıştı. İki faşist devletin çabaları sosyalist korona virüslerinin direnişiyle karşılaşmıştı. Sosyalist korona virüslerini sosyal medyayı da yanlarına alarak başlatırları direnişte zayıf kişiliksiz korona virüslerini bertaraf olmasını sağladıkları söyletişi para borsasını da alt üst etti ve Tecavüz cumhuriyetinin lirası dibe vurdu. Bu arada inanmayanlara söyleyeyim ben Face Book’un yalancısıyım.

KRALLIĞIN DOSTLUĞU VE İSOTUN ZAFERİ

Urfalılar ne kadar övünse azdır. Kahraman Urfalılar nasıl ki Urfa İsotu sayesinde Fransız küvetlerini yendilerse bu defada Korona virüsünü yenmeye and içtiler. İsotçılar ticaret odası başkanı Şex İsot yaptığı basın açıklamada ‘bu yıl İsot üretimini on kat artırdıklarını ve seri İsot aşısına başladıklarını bildirdi. Şex İsot açıklamalarında ilginç bilgiler de verdi: ‘Değerli hemşerilerim DSÖ bize müracaat ederek ve hatta yalvararak İsot aşısını geliştirmemizi istediler, bizde DSÖ bu ricasını kırmayarak Acil İsot aşı üretim merkezini açarak seri İsotoz virüs aşı üretimine başladık. Bugün sevgili Urfalılar için tarihi bir gündür. Dünyanın kurtuluşu İsot sayesinde olacaktır. Dünya nasıl ki Kürtlere İŞİD’İ yendiği için borçluysa, bu defada Dünyayı yok edebilecek bir virüse karşı bağışıklık sistemini geliştiren İsotoz aşısı için minnettar olacaktır. Dedi ve ekledi; Bu arada sevgili dünyalılar, İsot aşısına ulaşamıyorsanız, lütfen Urfa İsotunu kullanarak ‘KÎMA GOŞT’ çiğ köfte yemenizi tavsiye ediyoruz? Onu da beceremiyorsanız açil Lahmacun dükkanlarına hücum edin ve lahmacun alarak bolca Urfa İsotu, Mexdenoz ve soğanla birlikte tarihi bir dürüm yaparak yiyin. Yoğurt alacak paranız varsa birde ayran içmeyi unutmayın. Biz öyle bazıları gibi atmıyoruz. Biz gerçeği söyleriz ve kanıtımızda ortadadır ve deneylerle kanıtlanmıştır. Tarif Profesör doktor Şexo levendi tarafından köy koruyucuları özerinde denenmiş ve başarıya ulaşmıştır. Korkmayın Allah’ın izniyle Urfa İsotu hepinizin imdadına yetişecektir. Dedi.

Dedi demesine ama piyasada da sahte çiğköfteden geçilmiyor. Ver patatesi, koy kiremit tozunu ve sat milleti. Alın size sözde çiğköfte…
Neyse canım, sözde olan her şeye karşı savaş açalım. Sözde Osmanlı dalkavuğu, sözde devlete, sözde ismi lazım olmayan reise, sözde hükümete ve çeteleşen sözde devletlere diyelim ve asıl savaşımıza dönelim, sözde olayana…

Sizde biliyorsunuz ki Mitanni halkı kahraman ve yardım severdir. Onun içinde kendisinden önce komşularını düşünür. Mitanni her zaman olduğu gibi bu defada kendileri için, kendi ulusal davaları için değil dünya halkları için Korona virüsüne karşı savaş açtılar.

Biliyorsunuz Korona Kürtlere zarar vermediği gibi has bel-kader yani, yanlışlık sonucu Kürtlerin vücuduna girdikleri an, vücutlarında bulunan Kürtlerin kurtarıcı meleği anti kor kardeşlerine sarılıp barış içinde yaşamaya başladılar. (Korona virüsü bile Sömürgeci devletlerde daha zeki desem yanılmamış olurum.) Anti kor sadece ve sadece Aryan ırkında var olan bir savunma sistemi ve sadece Aryan ırkına mensup halklarda var. Anti kor sadece ve sadece Mitanni soyunda olan halkları korumaya programlamış. Tanrı belki de ilk defa Mitanni halkının safında yer almaktadır. Ne diyelim Tanrı İsotçılarımızı korusun. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .