MAZLUM VAMPİRLER / Cemil HAYEK YAZDI

Read Time:4 Minute, 3 Second


EABFBCDE-F89F-494F-8FEE-6151E8BD01BBMAZLUM VAMPİRLER /  Cemil HAYEK

Avrupa ile yapılan görüşmelerde adalet ve demokrasi vurgusu yapılmış.  Güler misiniz, ağlar mısınız? Türkiye’nin yüz karası, ortaçağ tipi ne kadar adam varsa kabineye alınmış, sanki bıyık şovunda, komik adamlar konuşuyor. Krizler büyüdükçe, beyinleri bu çağa adapte olmamış insanların çözüm vaatleri gerçekten çok komik. Bence bu demokrasiyi Suriye ve Kürt halkına, Alevilere, devrimcilere değil de, Avrupa ve Amerika’ya ihraç etmek gerekir, yoksa heder olur.

Kürt dağları yakılırken, Suriye’de demokrasi arayanlar,  Anadolu’nun dağ ve ormanları yakılırken, Suriye’de, İdlip’de devlet kurmağa çalışanlar, 80’lik Analara yapılan muameleler dururken, Suriye’deki terör odaklarında masum aile arayanlar, gerçekte evlerine döndüklerinde kıs kıs gülerken, kendi aile efradından utanç duymuyorlar mı?

Suriye olsun, Anadolu olsun, hatta Yunanistan’da yaktığınız ormanlardan kaçan domuzlar, ayılar ve hatta kuşlar, bağ ve bahçelerimizi teröristlerden önce mesken tuttu.

Kim demiş bu ülkede ekonomik kriz var diye? İşte size krizin olmadığına kanıt: Hangi kriz ülkesinde yeni saraylar yapılırmış? Siz rüya görüyorsunuz. Yastık altında ne altınlarınız, ne dolarlarınız var daha sizin.Evlatlarınızı feda ediyorsunuz, yastıklarınızı da feda etseniz ne olur. Sonra da yorgan ve çarşaflarınız; Daha donlarınıza sıra gelmedi ki; ‘Her şey vatan için!’ değil mi? Vatandaşı soyarak vatan kurtarılıyor, işte vatanseverlik budur.

Bu ülkede enflasyon arıyorsanız, akılda arayacaksınız, vicdanda arayacaksınız, siz paraya ne bakarsınız? Bu ülkede dertler, kitap okuyanlardan, çapulcular Alevilerden, teröristler Kürtlerden, vatan hainleri devrimcilerden ve solculardan olmuyor mu? Bu mücadele içinde, ‘Soydu ise, benden soydu, sana ne?’

Mademki, Malazgirt savaşı anısına 1071 metrekarelik saray yapılıyor, İstanbul’un Fethi için de, bence 1453 metrekarelik bir saray yaptırmak gerekir, hem de karadan yürüyen bir saray olmalı.

Sakın ola ki, Süleyman Şah’ı da unutmayalım, ona da gezen bir saray yapmak lazım.

Hepsi, ülkemizin itibarı için, hem zaten teklif Bahçeli’den gelmedi mi? Aslında Erdoğan’ın yüreği dayanmadığı için kabul etti, yoksa haberi bile yoktu, ondan gelmemiş.

Sakın ha, kurtuluş savaşı veren bu iktidarı eleştirmeyin, savaş Cumartesi Annelerinden başlamış, halkın avukatlarına uzanarak Kürt dağlarından geçerek, Suriye’ye kadar ulaşmış. Aslında gazi diktatörlükmadalyası geç kalmış, hemen demircide birkaç tane teneke harcamak gerekirdi ama ah şu kemer sıkmalar var ya; Ama o da olacak maşallah!

Bence sistem çok doğru, Abbasiler devrinde de, Emesilerde de, Haccac-ı Zalim döneminde denenmişti, zulüm ederek, itibar kazanırsınız, muhteşem saraylar yaparak, kutsallaşırsınız, ülkede dert kalmaz. El öpme kültürü, meyvesini veriyor.

O halde bu yeni mukaddes cumhuriyet için, İslam despotlarından ilham almak gerekir:

Analara acımayın efendiler, sizi yoracak yiğitler doğurmasın!
Tek millet için Kürtleri öldürün, Türk’ten başka millet kalmasın!
Tek vatan için, Kürt dağlarını yakın, başka vatanolmasın!
Tek din için, cem evlerinde işeyin, camiden başka ibadethane kalmasın!
Tek dil için üniversiteleri imam ile doldurun, Türk diline yeni kelimelerle devşirin!

Sakın ola ki, :Suriye’yi unutmayın, oradaki mücahit bozuntularından, ordumuz için, ne güzel imamlar yetişir.

Hele ÖSO çeteleri, onlardan da güzel güzel kahraman komutanlar yetiştirir, pilot açığını kapatırsınız. Zaten bu sakal ve bıyıklardan, hangi subayın veya ast subayın hangi tarikata ait olduğunu bilmemize yardımcı olurlar.Karşılığında onlara lojistik sağlar, ÖSO himayesinde örtülü destek verir, fiilen sahada olursunuz, savaş planları ve koordinasyonu sağlarsınız, destek top atışları yaparsınız.

Zaten ekonomi buna elveriyor, yoksa onlara tatil parası ve aylık verir miydik? Hepsi bereket olarak geri dönüyor ve dünya bizi kıskanıyor. Bizim yapamadığımız tatili kahraman Suriye terör mücahitleri yapsın, zaten doların yükselmesi karşısında aylıklarının artmasını talep ediyorlar, emekli aylıklarımız onlar için feda olsun!Nasılsa evlatlarımızı feda ettik, aylıklarımız da ne oluyor? Hepsi ekonomi ve refahımız için bereket olarak geri dönüyor.

Aslında Adana’da yakalanan kimyasal silah tüccarları boşuna serbest bırakılmadı, öyle ya, Davitoğlu da Ankara ve Suruç’u kana bulayanlar için demedi mi, önce suç işlemeleri gerekir ki, yakalansınlar, diye? Bizde masumlar tutuklanmaz ki! Üstelik bunların Esad’ın ajanları olup olmadığı ne malum? En iyisi bunları İdlipİ’egöndermek, sonra da kimyasal silah suçlusu aramak;İşin ehli kimmiş, böyle anlaşılır.

Ama en güzel umut, Suriye’de bir Kürdistan umudu? Türkiye’de Kürtler’e karşı kimyasal silah kullandıran ve on beş milyonun üstündeki Kürt’ü umursamayan Amerika, bir buçuk milyon Kürt’e umut olacak, tıpkı Irak’ta olduğu gibi. Radarlar onun için istenmedi mi? Yani sınırın kuzeyinde yetmiş yıldır üs kuranlar, şimdi de, o radarları dengelemek için, sınırın güneyinde de radar üsleri kurulacak. Bunun için, Suriye’nin kuzeyi içinradarlar istenmiştir. Engin zekâ, bunu çok iyi idrak etmiş.

Analara paçöz diyen soysuz, İdlip’e dansöz olabilirdi, ama İstanbul’u seçmiş. Orada avlanacak yeterince Kürtve Alevi var zaten. Yoksa hemen Afrin’e yazılır, AfrindeKürt cenaze namazı, Şam’da da, Alevilere cenazen namazı kılardı. Bu namazın aptesini de, cem evineişeyen polisin döktüğü sidiğinden alırsa, daha makbule geçer; Keltoşlara da, iyi gelir!

Getireceğiniz af sayesinde, ülkücü katilleri, İdlip’te çocuk ciğerini iftar eden kahramanları ile buluşturursanız, Allah her namazınızı kabul edecektir. Nasılsa aralarında Kürtler, Aleviler, direnen devrimciler ve aydınlar gibi hainler olmayacak, saf kan olanları affedileceksiniz.

Vampirlerin de vicdanı var; onlar kanı bismillahla alır, kanlı ellerini aptesle temizlerler.

Atalarınızı gibi, gaza()nız mübarek ola!

Cemil Hayek

31. 08. 2018

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .

%d blogcu bunu beğendi: