Erkan POLAT YAZDI: HOŞÇA KALIN ONUN BUNUN ASKERLERİ !

Read Time:1 Minute, 22 Second


D6CC1F49-A7DD-443F-A097-E58658A50898
Erkan POLAT

Cumhuriyet tarihi boyunca herkese süngünün ucunu gösterdiniz. Öyleki bu topraklarda sol ve sosyalist aydınlara ve doğal olarakta hasmınız kürtlere bırak süngünün ucunu onu defalarca yüreklerine sapladınız.

Sokaklarda, dağlarda bayırlarda ülkenin geleceği aydın nesillerin arkasından insan avına çıktınız. Talan düzenine itiraz eden kocaman bir nesli, zalim düzene biat etmediği için Diyarbakır zindanlarında un ufak etmeye kalktınız. Korkularınızın arkasına sığınıp, evrenin iğrenç cuntasına, en büyük asker bizim asker naralarıyla destek verdiniz. Küllerinden yeniden doğan bu ülkenin devrimci güçlerine her türlü yaftayı yapıştırıp terörist avına çıktınız.

Yeri geldiğinde çıkar uğruna, yürekler yaktınız. Bukalemon gibi, yanar döner oldunuz. Laiklik kılıfı altında en büyük yobazlıkları kurumsallaştırdınız. Bir sosyal demokrat, bir ulusalcı, bilmem ne milliyetçisi, hatta utanmadan bilmem ne sosyalisti bile olu verdiniz. Kim misiniz siz ?! bu ülkenin baş belası kemalist zurnacılarsınız !

16 yıldır ne kızıp, kükrüyorsunuz ! onlar bugün ne yapıyorlarsa tümünü, ayrıntılarına kadar sizi kopya edercesine akıl hocalarından öğrendikleriyle yapıyorlar. Bırakın artık şu demokrat kılıfındaki şom ağızlığı….sistemin yeni efendileri sizin geçmişte yaptıklarınızı bir bir, tekrar edecekler. Merak etmeyin sizlere bişecikler olmaz. Çünkü her zamanki gibi bir şekilde bu işin içinde güzel bir kılıf ayarlarsınız. Bizlerin tek isteği, siz alçak fırıldakların, bu ülkenin gerçek aydınlarına gölge etmesin başka ihsan istemeyiz….

Çünkü yine ve yeniden bu ülkeyi aydınlık bir geleceğe ancak bu halkın devrimci çocukları, gerçek aydınları ve sosyalist yürekleri yol gösterecek. Çünkü dün olduğu gibi bugünde devrimci diyalektik gerçek kendi su yolunda ilerliyor. Tarih olması gerekeni yazma hükmünden başka bir derdi kalmayacak ve siz bukalemonlar küçük ayrıntılarda bir aheste olarak kalacaksınız.

Yeter artık ! hala şu güzelim ülkeyi ne hale soktuğunuzun farkındamısınız geçmişin aslan görünümlü eşekleri ! …….✊ 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .

%d blogcu bunu beğendi: