Reuters Londra Parlamento Saldırısıyla İlgili Erdoğan’ı gösterdi

Read Time:48 Second

İngiliz haber ajansı Reuters, Londra’da düzenlenen saldırıdan sonra Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili  Twitter da bir paylaşım yaptı. Ajans, Erdoğan’ın AB’ye “teröre” destek vermesi halinde kendilerinin de zarar görecekleri yönündeki tehdidi, saldırı talimatı gibi verdi.

IMG_2708
TELETEX NEWS24
-Bugün  Londra’da parlamento yakınında bir saldırı gerçekleşti. İlk bilgilere göre saldırgan aracını insanların üzerine sürdü. Aracından inen şahıs, parlamento binasına girmeye çalışırken vurularak öldürüldü. Olayda biri saldırgan beş kişi öldü, 12 kişi yaralandı.

AKP MEDYASI HABERİ, ‘REUTERS’TEN KÜSTAH PAYLAŞIM’ OLARAK VERDİ

İngiltere merkezli uluslararası haber ajansı  Reuters, bu saldırının ardından  Twitter hesabından Erdoğanı işaret eden bir paylaşım yaptı.

Bu sabah yaptığı konuşmada AB ülkelerini Kürt’lerin  Avrupa genelinde yaptıkları Newroz kutlamaları ve diğer etkinlikleri kastederek “teröre” destek veriyorlar diyen  Türk Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Siz böyle davranmaya devam ederseniz, yarın dünyanın hiçbir yerinde hiçbir Avrupalı, Batılı, güvenle, huzurla sokağa adım atamaz.” demişti.

ERDOĞAN’IN SÖZLERİNİ TEHDİT OLARAK  YAYINLADILAR

Reuters meydana gelen bu saldırının ardından  Twitter hesabından  Erdoğan’ın bu sözlerini paylaşarak, saldırıdan  Türkiye ve Erdoğan’ı sorumlu gibi gösterdi.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .

%d blogcu bunu beğendi: