En az 5 çocuk yapın demesine şaşırmayın .

Read Time:2 Minute, 12 Second

IMG_2393Ülke deki yüksek profili siyasi şahsiyetler sayesinde, Üçüncü Cahiliye dönemine hızla ve firensiz giriş yapmışken, Kul’a Kulluk etmenin yüceltildiği, bütün insani erdemlerin ayaklaraltına alındığı ve bütün ahlaki değerlerin değersizleştirilmeye çalışıldığı gerçeği ortadayken, Asgari ücretlinin 1.400 tl ye çalıştığı ama her ay yüksek maaşından 100 tl kesildiği, açlık sınırlarının da çok altında yaşadığı halde, bunca mutlu—mesut haline hayran olmamak elde değil.

Reiz, Nicel sayı ile, özellikle Avrupa da yaşiyan sevenlerine “her biriniz en az 5 çocuk yapın” demiş olmasına, Pes demeyin sakın!!!
Çünkü bizdeki Ortaçağ kalıntısı kılıklılar, yönetme yeteneklerini bu kadar geliştirdiklerini Cuppeli efendilerden biliyoruz!

Biat kültürü bitmiş, birey yetenekleri tavan yapmış, icat ve üretimde dünya liderliğini ele geçirmek üzereyiz, kültürel ve ekonomik durumumuz muasır medeniyetlerin çok üstüne çıkmış, Gazeteciler hapishanelerde keyif çata dursun, Seçimde 6 milyon oy almış partinin Genel başkanı tekçiliği aykırı davrandığı için ve sırf kendi iyiliği için C.evine atıldığı, aynı partinin Belediye’lerinin hemen hepsine halkını ve vatanını çooooook seven Kayumları atiyarak, aslında Kürtlere verilen yüksek değerin de en güzel örneği babında görüldüğü için imiş!!!

Üretim desen büyük bir hızla Camii Şerifler yapılıyor, ezan sesi yeri göğü titreterek yükseliyor, imamlar günlerce bütün ülke nin ölü ruhuna durmadan SELA! Okuyorlar ama hayretle izliyoruz ki, bu büyük gelişmeyi hazm edemeyen dini zayıflar da çıkıyormuş!!!

Bu arada kocaman Saraylar ve sonradan görme Saraylılar altın vardaklı kadehlerde çay, saf som altın fincanlarda kahve içerler. Ayrıca el—alem fabrika açmak ve istihdam alanları yaratmakla vs.uğraşırken, bizde içinde adaletin A’sı olmayan dünyanın en büyük Adalet sarayları var mış dedikoduları da eksik olmadığını hayretle ve sosretle izliyoruz…

Elin Avrupalısı, kafir Rusu teknoloji ile uğraşıp uçak, envayi türlü silah, çeşit çeşit araba, gemi filoları, telefon, cep bilgisayarı vs. ile zaman harcarken, bizde boş durmuyor, başta ABD olmak üzere, Hollanda Çiftçi devleti ve Auro bölgesi bütün kendini ve haddini bilmez Avrupalılara bin inat, başımıza bolca efendi HAZRETLERÎ, Yüksek rütbeli Muskacılar, Şeyh ve son çağın gözbebeği olan tarikatlarımızı çoğaltıyor, hatta en yüksek mevki ve makamlara getiriyor ve el etek öptürüyoruz…

Bu da yetmiyor, lise mezunu vaazciyi üniversiteye rektör olarak, eski millet ve vatan haini proflerin yerine tayin ediyoruz ki, tek din, tek mezhep, tek dil yaratmaya çalışıyor, hatta bu da yetmez, tek adam, Saray rejimi ni kurmak için Evet–Hayır referandumu bile yapacağız, lâkin iş olsun diye HAYIRI koyduk!!!

Hayır demek yasak Aslında, çünkü hayır çıkarsa çok yüksek Din—iman işleri başkanı zırhlı Alman malı Mercedes e binemiyecek, ne dediğini bilmeyenler yine BARIŞ diyecek maazallah!!!

Saray, saraylı zatı muhtereme dar gelecek vs. Ama Evet demek 12 Ay boyunca hiç yemeden, içmeden oruç tutmak gibi hayır ve sevap olacak!!!
Bakın yine dilim sürçtü, hayır dedim, ama bu hayır o hayır değil ha!!
iyi uykular Türkiye!

Emin Ali

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .

%d blogcu bunu beğendi: