REFERANDUMDA SANDIĞA GİDİP #HAYIR OYU VERENLER, TERÖRİST OLUR MU ?

Read Time:1 Minute, 33 Second

Adam dedi ya !  İlla onun için terörist olacağız ! Ya kardeşim şimdi yıllardır sağ partilere oy vermiş ve bugün referanduma hayır diyen vatandaş da mı terörist oldu. Yazıklar olsun sizin puropagandanıza !

e.p

Seçim ve referandum gibi legal durumlarla alakası olmayan, terörle savaşı bir birinden ayıran en önemli nokta, terör; Tek yönlü saldırı ve şiddetti ön gören ve düşmanı gördüğü ülkeyi, partiyi,  gurubu, cemiyeti, cemaati, fikirleri ve yandaşlarını, vatandaşları psikolojik yıldırmayı amaç edinen şiddetin her türlüsünü kullanan eylem biçimidir. Savaş ise, var olan bir sorunu çözmek için iki cephesi olan silahlı çatışmayı temel alan, kendi içinde kuralları olan yöntem biçimidir !

Her ikisininde seçim,iktidar ve yönetim diyen legal bir sorunu ve önerisi yoktur. Çözümü şiddette ve silahlı gücünde arar. O yüzden biz hayırcılar, demokratik çözümden yana ve çözümü sandıkta hür iradeyle sonuç almaya çalışırız. Ne savaşla, nede terörle alakamız olmaz… Hesaplaşmayı sandıkta yaparız. İktidar ve yandaşları bize terörist demekle düpedüz yalan söylüyor, halkı kandırmaya çalışıyorlar !…

ONLAR İÇİN,ÖNCE ANARŞİSTİK SONRA TERÖRİST OLDUK !
BİZİM İÇİNSE ONLAR HEP SAĞ SALAKLAR OLARAK KALDILAR…

Bizim şu sağ salak politikacılar, bir türlü teorik bilincini yükseltemedi gitti. Eskiden, ülkemizde tek bir örgütlü anarşist gurup yokken, sosyalistlere anarşist derlerdi, şimdi yeterince anarşist fikirleri savunan var, bu seferde bizlere terörist diyorlar….

Laa oğlum, hala kafanız niye çakmaz ! Bizler karl marxsın teorisini, fikirlerini, ekonomik ve sosyal ahlak anlayışını ülkemizde savunan sosyalistleriz !! Yani terörist falan filaan değiliz ! Terörün sağcısı da olur solcusu da olur, ISİD gibi fanatik dincisi de olur, mafyasıda olur, derin devletçisi de olur, faşisti de olur, ruh hastası da olur, sapığı da olur, sadisti de olur…

Biz sosyalistler, demokratik çözüm üretmeyen, ülkeyi daha çok kaosa ve yıkıma götürecek olan, 16 nisan referandumunda, anti demokratik ve tek adam diktasına yol açacak olan, anayasa değişikliğine o yüzden #HAYIR diyoruz ve çözümünüde sandıkta arıyoruz ! Bence artık laf kalabalığına halkın karnı tok. Sandıktan hayır çıkacak. Bunu engellemeye güçleri yetmeyecek !

 

 

Erkan Polat-Teletex News24

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Yorumunuz için teşekkür ediyoruz en kısa zamanda size cevap verilecektir selamlar .

%d blogcu bunu beğendi: